20130815181139Агросадиби Рівненщини пропонують своїм відвідувачам не тільки відпочинок у мальовничих місцях області, а й екскурсії, майстер-класи від місцевих народних умільців, куштування страв української кухні за стародавніми рецептами.

Загалом в області функціонує понад шістдесят агроосель. Вони пропонують туристам активний відпочинок, зокрема, можна порибалити, назбирати грибів та ягід, покататися на човні, скуштувати куліш дієтичний та юшку з річкової риби з кропивою. А ще кінні прогулянки та полювання.

Окрім того, господарі сільських садиб пропонують відвідувачам екскурсії місцевими туристичними об’єктами, пам’ятками архітектури та етнографії.

Зокрема, у Володимирецькому районі можна покататися «Поліською вузькоколійкою», а також відвідати урочище «Хрести» – місцеву духовну святиню, відому із другої половини ХІХ століття, місце паломництва сотень віруючих з України, Польщі, Білорусі. Березнівщина пропонує екскурсії «Надслучанською Швейцарією». А ще тут можна відвідати ландшафтний заказник «Соколині гори» та родонові джерела. Господарі агроосель Демидівського району пропонують поїздки до урочища «Рейзя», Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви».

Перелік агросадиб Рівненщини

Про це повідомляє прес-службаРівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному знайшли тіло немовляти в річці 

Проект «Рівне. Літо. Музика » запрошує рівнян цими вихідними (13-14 червня) на такі заходи…

Рівнян запрошують долучитись до формування програми святкування Дня незалежності та Дня міста Рівного

Врятуймо рівненського хлопця разом! Ціна життя – 15 тисяч гривеньtomat_green-01

1 309 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 3 =