З приходом весни на Рівненщині завжди активізується спортивне життя. Значна частина любителів фізичної культури і здорового способу життя виходить із зимової «сплячки», та знову повертається на стадіони, спортивні зали та майданчики. Одним з наймасовіших завжди був Фестиваль здорового способу життя присвячений Міжнародному дню спорту який з ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй по всьому світу відзначають 6-ого квітня. Таке рішення було прийняте ще в 2013 році на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.
В нашій області з нагоди цього свята були організовані традиційні спортивно-масові заходи та змагання. За їх підсумками, організатори визначили райони та населені пункти, де такі заходи залучили найбільшу кількість учасників, у відсотковому співвідношенні до загальної кількості жителів. Цього року перша трійка виглядала так:
І місце – громада м. Дубно;
ІІ місце – громада с. Залужжя (Дубровицький район);
ІІІ місце – громада с. Вербівка (Висоцька ОТГ).
Окрім цього нещодавно відбувся ще й фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Рівненській області. Тут черговий раз був побитий рекорд залученості населення. Якщо минулого року участь у зарядці взяли 53 тисячі людей, то цього року вже 56 тисяч. Цей захід в нашій області проводиться п’ять років поспіль і приурочений він до Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається ще з 1950 року.
В переважній більшості районів, міст, об’єднаних територіальних громад учасники заходу організовано збиралися на центральних площах, спортивних майданчиках, біля навчальних закладів, аби й самим стати частиною такого масштабного фізкультурного флешмобу. І тут теж не обійшлося без визначення найактивніших учасників. За підсумками всього фестивалю місця на п’єдесталі розподілилися наступним чином:
І місце – громада с. Ясногірка (Сарненський район);
ІІ місце – громада смт Володимирець;
ІІІ місце – громада с. Бабин (Бабинська ОТГ).
Всі вони будуть нагороджені дипломами та кубками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
295 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × два =

НОВИНИ