Вже вкотре у Рівному івент – агенція Мегаподія організувала концерт українського співака, улюбленця мільйонів – Олега Винника. Вчора такий концерт відбувся на стадіоні Мототрек. Як завжди на концертах цього співака, стадіон був заповнений кількома тисячами глядачів. Вони не лише танцювали під відомі хіти, а й наспівували разом з артистом. Олег Винник виконав і кілька прем’єр. Серед них композицію, присвячену Дню Незалежності України.
«Сьогодні Олег Винник був … не таким, як завжди. Мені він здався більш душевним, ніж зазвичай. Хотілось слухати і слухати…», – поділилась враженнями після концерту рівнянка Ірина.
Варто зазначити, що вчора Олег Винник виступав без розігріву, «тримаючи аудиторію» понад дві години. Вже коли співак завершував концерт, рівняни, як завжди, попросили його виконати один із хітів «на біс». Артист заспівав відому композицію «Вовчиця». До слова, в соцмережах напередодні точились суперечки між чоловіками та жінками з приводу «феномену Винника». А вже на самому концерті поціновувачів артиста чоловічої статі було не значно менше, аніж жіночої.
“Сьогоднішній концерт – це початок концертної мегаподії у Рівному. Після розкачки з Олегом Винником вже 16 вересня на “Мототреці” відбудеться концерт Ольги Полякової, гуртів “Время и стекло” і “Дилемма”. Це шостий щорічний великий концерт “Мегаподія” у Рівному, який просто неможливо пропустити”, – підкреслив керівник івент-агенції “Мегаподія” Роман Яворський. – “Збирайте друзів, запасайтеся квиточками та гарним настроєм. Мегаподія вже на порозі!”
Надія Литвинюк
1 255 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − два =