В Рівненській Малій академії наук учнівської молоді відбулися збори трудового колективу. На розгляді – продовження контракту керівника.Нагадаємо, що обласний комунальний позашкільний навчальний заклад створено у 2006 році. Структура розбудована за зразком Малої академії наук України і нараховує 12 відділень, 60 секцій, 148 гуртків.
Вихованці РМАНУМ – співавтори 43 патентів на корисні моделі. Діють лабораторії космічних, гуманітарних досліджень, фізико-технологічна, хіміко-біологічна, селекції та генетики тощо. Варто зазначити, що лабораторія космічних досліджень є активним учасником міжнародної програми NASA Sally Ride Earth KAM, в рамках якої учні  мали змогу фотографувати з борту Міжнародної космічної станції планету Земля. Нині проводяться спостереження на віддалених телескопах у Чилі та на Канарських островах.
На посаду подали свої кандидатури два претенденти. Діючий директор, який займає цю посаду вже 11 років, Заслужений працівник освіти України Олександр Андрєєв та головний спеціаліст сектору з питань мобілізаційної підготовки, технічного захисту інформації та режимно-секретної роботи апарату ради та виконавчого комітету Рівненської міської ради Дмитро Вальдман.
У підсумку таємного голосування колектив у складі 24 осіб стовідсотково підтримав діючого керівника. Жодного «проти» чи «утримався».
Втім, таке рішення лише рекомендаційне. Обиратимуть директора депутати облради на сесії 1 грудня.
За повідомленням прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА

Теґи:   
470 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 3 =