фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

У 39-річної Лариси Черничук потрійне щастя – синочок та дві донечки. У цьому році це перша трійня у Рівненському пологовому будинку. Діти здорові, утім ще потребують доліковування, адже народилися недоношеними. Дітлахи мають майже по два кіло ваги. Хлопчик виявився джентельменом та пропустив дівчаток уперед і народився третім. 
Щасливі батьки уже обрали імена малюкам – Матвійко, Марійка та Соломійка. Для Миколи та Лариси це довгоочікуване поповнення, пара чекала на нього три роки. Наразі діток годують спеціальною адаптованою сумішю, а коли ті підростуть зможуть скуштувати і маминого молока.
А щоб дітлахам було де рости місцева влада пообіцяла допомогти збільшити житло, адже поки родина мешкає у однокімнатній квартирі.
Медики появу трійні пов’язують із загадковим збігом обставин. Навпроти вікон палати породіллі на горішнику поселились сови.
 “З народженням цих діток у нас поселилися троє філінів рідкісних. Їх всього нараховується 200 пар в Україні, занесені в червону книгу. Як вони тут опинилися як раз там де дітки, навпроти ,вони вже три доби тут сидять  безвилазно. Це напевно якесь Боже провидіння. Хороший знак”, – розповідає головний лікар Рівненського міського пологового будинку Сергій Сулімовський.
Надія Литвинюк

 

2 125 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + 18 =