skachanny-e-fajly11 вересня в Києві на столичній тренувальній базі Федерації стронгмену України проходив Чемпіонат України зі стронгмену серед працівників та військовослужбовців центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координує Міністерство внутрішніх справ. Участь у змаганнях взяли команди Національної поліції, Державної прикордонної служби та дві збірні Державної служби з надзвичайних ситуацій.
До складу команд-учасниць входили по чотири атлети. Всі вони продемонстрували неабияку силу, командний дух та прагнення до перемоги в кожному з етапів змагань: таєр фліпі (кантування покришки), лог-ліфті (підняття колоди з паралельними ручками), становій тязі та двох естафетах. За виконанням вправ пильно стежила неупереджена суддівська колегія на чолі із Василем Вірастюком, дворазовим володарем титулу «Найсильніша людина світу».
Напружена боротьба почалася з перших хвилин турніру. Розрив у більшості етапів був незначним. Подеколи на результати вправи впливали технічні неточності, адже більшість учасників уперше брали участь у змаганнях зі стронгмену. Однак лідерство надзвичайників було відчутне протягом усіх вправ. У загальному підрахунку команда ДСНС №2 виборола золото Чемпіонату, а команда ДСНС №1 за яку виступав співробітник ГУ ДСНС Рівненської області підполковник служби цивільного захисту Ігор Головко, посіла друге місце та стала володарем срібла. «Спорт у системі ДСНС – це одна з форм підготовки рятувальників до виконання їхніх службових обов’язків. Щодня працівникам Служби порятунку «101» доводиться вирішувати завдання різного характеру, де необхідні сила, витривалість і швидкість», – зауважив срібний призер змагань Ігор Головко.
Призери отримали медалі і кубки від організаторів турніру та привітання від професійних силачів – членів Федерації стронгмену України, яка сприяла в організації та проведенні першого Чемпіонату МВС. Президент ФСУ Сергій Конюшок висловив сподівання, що турнір стане традиційним і масштабнішим.
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
Теґи:   
353 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =