Керівництво Державтоінспекції Рівненщини не залишається байдужим до потреб вихованців дитячого будинку міста Слов’янськ Донецької області. Працівники міліції організували збір найнеобхіднішого для дітей, зокрема продуктів харчування, одягу, іграшок та необхідних у побуті речей. Правоохоронців, які прибули з Рівненщини до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Слов’янськ, зустріли всім колективом закладу. Радості дітей не було меж. Щаслива малеча з задоволенням допомагала працівникам Державтоінспекції переносити все привезене до приміщення дитячого будинку.

13

Зі своєї сторони працівники Центру подякували інспекторам ДАІ за те, що вони не залишилися байдужими до потреб дітей-сиріт.

– Ми дуже дякуємо правоохоронцям з Рівненщини за надання посильної допомоги для наших дітей, – зауважила Анна Михайлова, методист Центру  соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Слов’янськ. – Ми були приємно здивовані візитом рівненських міліціонерів та безмежно вдячні за надану ними  допомогу, яка на сьогоднішній день  врай необхідна, – додала працівниця закладу.

12

Дивлячись на щасливу малечу, можна з упевненістю сказати, що цей візит запам’ятається їм надовго, адже отриманий заряд душевного тепла і щирої турботи ні з чим не можна порівняти.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС

560 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 8 =

НОВИНИ