Рівненські інспектори ДАІ відправились в зону проведення антитерористичної операції, щоб виконувати не лише всій громадянський, а й професійний обов’язок перед державою.

даі1Повернутися живими та неушкодженими – таке завдання поставив перед добровольцями начальник УМВС України у Рівненській області Микола Щирук, який прибув проводжати колег.

даі2− Ваше рішення ще раз свідчить про те, що кожен із вас вірний присязі і перебуває на своєму місці. Головне, чого хочеться побажати в дорогу – берегти себе і бути однією командою, адже спільні і злагоджені дії допоможуть вам зберегти життя та уникнути поранень. Пам’ятайте: вдома вас чекають рідні, — наголосив керівник Рівненської міліції.

даі3Усі правоохоронці, які сьогодні вирушили на схід, повністю екіпіровані,  мають табельну вогнепальну зброю, спеціальні засоби індивідуального захисту та активної оборони, в тому числі бронежилети, захисні шоломи, камуфляжний одяг, а також необхідні продукти харчування.

даі4Проводжати бійців прийшли рідні, близькі та колеги. Добровольці жартували, підтримували дружин і близьких, які пропри все, не могли стримувати сліз.

даі5Рівненські правоохоронці насамкінець пообіцяли, що зроблять усе можливе, аби допомогти в обороні держави та повернутися додому цілими і неушкодженими.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

Теґи:   
366 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 18 =