Шановні колеги, друзі, земляки! Працівники культури Гощанщини звертаються до всіх не байдужих людей, до тих, хто почує нас серцем… В нашу співочу і дружню родину, згуртований колектив працівників культури Гощанського району ввірвалась страшна і болюча звістка – у нашого колеги – активного учасника аматорської творчості, заступника директора з виховної роботи районної школи мистецтв, молодої і енергійної людини Олександра Марчука медики виявили страшну хворобу – коксартроз тазостегнових суглобів.
Важко це усвідомити, але ще вчора він міг легко пританцьовувати на сцені, а сьогодні не може обходитися без інвалідної тростини…. А йому лише тридцять років….
Олександр пройшов курс лікування в травматологічному відділенні обласної клінічної лікарні, однак, йому лише на певний період часу зняли важкий біль.
OQIqPD4mELAФахівці шведсько-української клініки «ЕНГЕЛЬХОЛЬМ», що в м.Чернівці погодились Олександру Марчуку провести операцію по заміні суглобів обох ніг, і обіцяють що після операції, впродовж тридцяти наступних років він зможе вести повноцінний спосіб життя. Вартість комплектуючих для тотального ендопротезування кульшових суглобів та медичних послуг становить 346317 (Триста сорок шість тисяч триста сімнадцять грн.). Працівники культури Гощанського району вирішили щомісячно зі своїх заробітних плат перераховувати на благодійний рахунок Олександра Марчука одноденний заробіток. Однак, враховуючи наші мізерні зарплати, для того, аби назбирати озвучену фахівцями клініки суму, нам потрібно не менше півтора року, або простіше – вісімнадцять місяців.
А час летить… Операцію необхідно провести на протязі двох місяців. І нажаль, саме через це ми можемо втратити унікальну можливість поставити нашого колегу на ноги.
Отож, ми так сподіваємось на вашу підтримку.
Розуміємо, що в цей нелегкий час, кожен з вас рахує кожну зароблену гривню, обмежує витрати. Однак, ми просимо вас – проявіть благодійність, дослухайтесь до свого серця, внесіть свій благодійний внесок на лікування Олександра Марчука.
Згадайте, як вчили нас наші батьки – «Добро, зроблене тобою – повернеться сторицею для тебе».

siY6I4aeJco
Номер карткового рахунку для перерахування коштів: 4149497854445360 в ПАТ Приватбанк смт. Гоща. Отримувач платежу – Марчук Олександр Миколайович.
Рахунки на оплату медичних послуг та комплектуючих для тотального ендопротезування кульшових суглобів, виписані згаданою клінікою Олександру Марчуку знаходяться у відділі культури і туризму Гощанської районної державної адміністрації Рівненської області. Телефони бухгалтерії 0365021174, факс 0365022488. Мобільний телефон Олександра 0977877510.

Руслана Цимбалюк

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині крадії залишили викрадений автомобіль на узбіччі

У Кузнецовську афганець намагався вкоротити собі віку

Рівненська майстриня Іванна Грицюк знає, як зробити жінку унікальною

З Рівненщини у зону АТО відправили 15 відновлених 152-міліметрових гармат «Гіацинт»

На Рівненщині визначили перспективні професії

У Рівному чоловіки влаштували п’яний дебош

На Рівненщині презентували енциклопедію творів Кобзаря

У Сумах легкоатлетка Вікторія Ковба показала перший результат

На Рівненщині розпочався конкурс молодіжних ідей

Для учасників АТО – пільгові квитки у кінотеатрах Рівного

845 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =