Відтак, інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за ст.188 прим. 28 КУпАП на посадову особу, начальника “Рівненського міське ШЕУ” ) через те, що будучи посадовою особою не виконав Вимогу (припис) посадової особи уповноваженого підрозділу Національної поліції від 05.03.2018р. щодо усунення порушень правил, норм та стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху на вулицях міста, а саме не ліквідував ямковість проїзної частини на перехресті вулиць Н.Хасевича – Привокзальний Майдан, яка перевищує гранично допустимі пошкодження покриття та не відповідає вимогам п. 3.1 ДСТУ 3587-97. глибина окремих вибоїн сягає 13 см.
Вручено нову Вимогу (припис) на ліквідацію ямковості та інших недоліків на усіх вулицях м. Рівне.
Також винесли постанову за ч.1 ст.140 КУпАП на посадову особу, начальника Філії “Колоденська ДЕД”, за неналежне утримання а/д Н-25 “Городище-Рівне-Старокостянтинів”.
Будучи посадовою особою порушив правила, норми та стандарти, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільної дороги, а саме стан покриття проїзної частини автомобільної дороги не відповідає вимогам ДСТУ 3587-97, глибина окремих осідань та вибоїн сягає 13 сантиметрів.
Вручено Вимогу (припис).
Повідомляє Патрульна поліція Рівненської області
513 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + один =

НОВИНИ