Віншування з нагоди столітнього ювілею сьогодні, 26 січня, приймав ветеран органів внутрішніх справ, Другої світової війни сарненчанин Костянтин Васильович Пересторонін. Привітати колегу завітали працівники Сарненського відділу поліції.
Гостям Костянтин Васильович завжди радий, бо тоді, як каже, додаються сили та енергія. Звісно, що найбільша розрада нині рідні, зокрема п’ятеро внуків і семеро правнуків. Сумує за своєю дружиною, із якою душа в душу прожив більшу частину свого життя — 61 рік.
Костянтин Васильович не скаржиться на долю, хоча у три роки залишився сиротою, пройшов випробування війною від початку й до кінця та непростими часами повоєнної відбудови. Мріяв, щоправда, стати медиком, однак віддав майже 30 років службі в органах внутрішніх справ, про що ніколи не шкодував, адже зрозумів, що це його покликання.
Його мужність, патріотизм і відданість Батьківщині, професіоналізм — гідний приклад для наслідування не лише для нинішнього покоління правоохоронців, а й для молоді. У скарбничці Костянтина Перестороніна — численні нагороди. За що і коли із них отримав, досі достеменно пам’ятає.
Головне у житті — любити життя і тих, хто поруч, незалежно від того, з якими труднощами стикаєшся — ось у чому секрет довголіття від Костянтина Васильовича.
Керівник Сарненського відділу поліції Сергій Смаглюк і начальник сектору кадрового забезпечення Тетяна Олач від себе особисто та від особового складу ГУНП області привітали колегу із знаменним ювілеєм і побажали і надалі бадьорості духу, міцного здоров’я, любові від рідних і близьких.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
1 282 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 4 =