В ході виконання ряду слідчих заходів в рамках відкритого кримінального провадження, міліціонери встановлювали осіб, які причетні до незаконного видобутку бурштину-сирцю,місць його зберігання та збуту. Так в будинку 33-річного Олександра, який на Рівненщині видобував, скуповував та продавав дорогоцінне каміння, правоохоронці знайшли близько півцентнера «сонячного каменю».

бурштин2

Олександр проживає в одному із сіл Рівненського району, одружений, має дитину, однак офіційно ніде не працює.

Працівники сектору оперативних розробок управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області, під час проведення обшуку за місцем проживання Олександра виявили та вилучили декілька наповнених бурштином мішків. Вилучене відразу направили на гемологічну експертизу задля встановлення точної ваги та вартості вилученого дорогоцінного каменю.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У діях Олександра вбачається кримінальна відповідальність згідно статті 240 Кримінального кодексу України (Порушення правил охорони або використання надр). На разі правоохоронці встановлюють всі обставини та осіб, які можуть бути причетними до скоєння даного злочин

Про це повідоляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

 

 

 

 
 

 

 

1 212 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − дванадцять =