Представники Національної академії прокуратури України, суду та інших правоохоронних органів взяли участь у навчальному заході прокуратури Рівненської області2У прокуратурі Рівненської області 27.05.2016 проведено навчально-практичний семінар на тему: «Спеціальні види звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини».

У заході взяли участь керівний і прокурорський склад органів прокуратури Рівненської області, науковці та фахівці Національної академії прокуратури України, слідчі УСБ України, Головного управління НП в області, представники суду та ради адвокатів.

Відкрив семінар прокурор Рівненської області Анатолій Ковальчук, який відзначив важливість постійного підвищення кваліфікації працівників правоохоронних органів, особливо в умовах їх реформування. Він додав, що передбачене в окремих випадках кримінальним законодавством застосування звільнення особи від кримінальної відповідальності, в першу чергу, спрямоване на утвердження верховенства закону, ефективність запобігання та протидії корупційним проявам.

6Завдяки даному заходу працівники правоохоронних органів визначили шляхи та напрямки правильного і ефективного застосування у кримінальному провадженні окремих норм КК та КПК України.Більш детально про правову природу звільнення від кримінальної відповідальності суб’єктів вчинення корупційних дій розповів присутнім запрошений старший викладач Національної академії прокуратури України, кандидат юридичних наук, професор Віталій Куц, його колега – старший викладач академії, кандидат юридичних наук Ірина Мезенцева виступила з лекцією про відповідність законодавства України з даного питання європейським стандартам.
По завершенню відбулося практичне заняття у формі ситуативного моделювання та тестування, під час якого його учасники продемонстрували високий рівень знань матеріального та процесуального права.У ході семінару заступник прокурора області Андрій Боровик розповів про шляхи удосконалення інституту звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини, підготовлені законопроекти з даного питання. Також обговорено проблеми судової практики на цьому напрямі.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

577 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − два =