12 червня голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук та його заступник Тарас Гоменюк зустрілися з міжнародними спостерігачами Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні ????
Під час зустрічі сторони обговорили релігійну ситуацію в Україні в цілому, та у Гощанському районі зокрема, у зв’язку з переходом з Української Православної церкви до Православної церкви України.
Міжнародних спостерігачів, зокрема, турбували питання врегулювання міжконфесійного конфлікту у селі Мнишин.
Юрій Ковальчук запевнив, що завдяки зусиллям місцевої влади та правоохоронних органів в районі спостерігається міжконфесійний спокій, а суперечки, що виникають, носять, переважно, мирний характер.
Районною комісією з визначення порядку користування Покровською церквою в с.Мнишин було проведено інвентаризацію культової споруди та майна, а також релігійним громадам було запропоновано, а облдержадміністрацією затверджено, порядок почергового користування храмом (розпорядження голови ОДА від 21.03.2019 № 232 )
Представників ОБСЄ також цікавили питання присутності на Гощанщині національних меншин, процесу децентралізації, проблем переселенців з Криму та Донбасу, які проживають у Гощанському районі, та ін.
Про це повідомляє Гощанська РДА
283 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + 13 =

НОВИНИ