Міліціонер штурмового взводу роти міліції громадської безпеки особливого призначення, підпорядкованої УМВС, сержант міліції Роман Озарчук (на фото) та дільничний інспектор Острозького МВ УМВС капітан міліції Володимир Кашуба отримали державні нагороди від Президента України Петра Порошенка.

PM379image001

Міліціонерів Рівненщини нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Разом із ними почесні відзнаки від Глави держави отримали ще дев’ятнадцять військовослужбовців Національної гвардії України та працівників Міністерства внутрішніх справ.

Петро Порошенко подякував славетним представникам української міліції і Нацгвардії за подвиг, який вони здійснюють кожного дня, наближаючи перемогу, як на передовій, так і всередині країни.

– Ми нагороджуємо найкращих, хто продовжує традиції героїв України, демонструє, як треба захищати Батьківщину, боротися за Україну, – наголосив Президент України. – Кожен з вас служить, не просто захищаючи громадський порядок, як це було раніше. Тепер своєю службою ви захищаєте мир, суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

 Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

РІВНЕ СТАЛО ОДНИМ ІЗ КРАЩИХ ЗА ЯКІСТЮ ЗБОРУ СМІТТЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ

ПАРУБКИ У РІВНОМУ ХОТІЛИ ВКРАСТИ М’ЯСО І ГОРІЛКУ

У Рівному на маршрут № 1 вийшов черговий капітально відремонтований тролейбус “Škoda 14Tr” під №145tomat_green-01

498 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + двадцять =