Президент Петро Порошенко провів нараду з главами обласних державних адміністрацій щодо забезпечення мобілізації та демобілізації військових.

Зокрема, Глава держави відзначив високий рівень виконання мобілізаційних завдань у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Київській, Рівненській областях.

Глава держави зазначив, що, незважаючи на неухильне виконання Україною Мінських домовленостей, є необхідність координації зусиль з проведення мобілізації, яка має забезпечити та посилити обороноздатність країни. “Процес, який розпочався рівно місяць тому у Мінську, ні в якому разі не повинен ні у кого створити ніяких ілюзій, що загроза відійшла або зменшилась. Ситуація потребує чітких і скоординованих дій, які різко збільшать обороноздатність Збройних Сил, можливості оборони нашої держави“, – сказав Петро Порошенко.

На переконання Глави держави, не менш важливим для укріплення оборонних можливостей є і процес демобілізації. Петро Порошенко наголосив на необхідності забезпечення ефективної реабілітації тих, хто повертається з зони бойових дій.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА (за матеріалами прес-служби Президента України)

tomat_green-01

363 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + три =