16174633_957113981089861_16543397100870882_nІнспектори продовжують відвідувати навчальні заклади та спілкуватися зі школярами. Відтак, вчора патрульні зустрілися зі старшокласниками рівненських шкіл та провели профілактичні бесіди з метою попередження вживання та розповсюдження наркотиків серед молоді.
Основне завдання таких зустрічей – роз’яснення школярам про шкідливий та небезпечний вплив наркотичних речовин не лише на організм людини, а й загалом на її самореалізацію та становище в суспільстві. Окрім того, інспектори розповіли учням про згубну дію цигарок, алкоголю та інших психотропних речовин.
Охоронці порядку ознайомили старшокласників із правовою базою та відповідальністю, яка передбачена законом за виготовлення, зберігання та розповсюдження наркотичних речовин.
Також, сьогодні, патрульні разом з рятувальниками розповіли дітям про правила безпечної поведінки. Інспектори та учні, у спільній жвавій дискусії обговорювали різні небезпечні ситуації, в які, ймовірно, можуть потрапити школярі та визначали алгоритм поведінки у таких випадках. Особливу увагу патрульні приділили правилам виклику екстренних служб.
Повідомляє Патрульна поліція Рівного
340 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 5 =