Правоохоронці ЛВ на ст.Здолбунів проводять профілактичні бесіди з працівниками торгових закладів поблизу залізничних станції з метою недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

З наближенням канікул працівниками кримінальної міліції в справах дітей проводиться операція «Канікули». На сьогоднішній день значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей. Правоохоронці прийняли рішення окрім неповнолітніх провести і співбесіду з торговими закладами, що знаходяться поблизу залізниці.

PM728image001

З настанням канікул упродовж дня більшість дітей буде знаходитись без нагляду дорослих.

Трапляються випадки коли продавці продають алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім. Підлітки вдаються до різних хитрощів, щоб получити дозу нікотину чи алкоголю. Просять старших придбати їм сигарети чи пиво, або вигадують різні причини, щоб їм продали, або здійснюють купівлю коли нікого із сторонніх немає поруч.

Продавцям роз’яснено, яку шкоду неповнолітнім може призвести вживання спиртних та тютюнових виробів. Ніхто із батьків не застрахований, що їхня дитина не стане на цей шлях. Правоохоронці піклуються про майбутнє покоління.

PM818image003

З метою попередження продажу алкогольних та тютюнових виробів правоохоронці звернулись до самих продавців та попередили про відповідальність за продаж неповнолітнім передбачену ч.2 ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами.

Повідомляє прес-служба УМВСУкраїни на Львівській залізниці

740 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + шість =