В рамках проекту відпочинку та розваг «РівнеЛітоМузика» рівнянам та гостям міста було презентовано черговий захід. Організаторами його є міська влада спільно із творчими колективами закладів культури та аматорами мистецтва міста Рівне. На цей раз, 21 червня, в парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка на «Літній зеленій естраді» мистецьке об’єднання «Едельвейс» (Міський Палац Культури) показало глядачам свої кращі вміння. Керівник анамблю сучасного танцю «Едельвейс» та «Школи ведучих»  ̶  Валерія Супонькіна-Лагнюк.

gt9NTTnrhAE

Прийшли подивитися виступ надзвичайно багато людей, були заповненими не лише сидіння для глядачів, а й околиці навкруги.  По закінченню свята всі були в хорошому, піднесеному настрої, адже виступ пройшов на належному рівні.

eMiVJ3AKLeA

P.S. Мистецьке об’днання «Едельвейс»  ̶  це потужна хореографічна структура, до складу якої входять зразкові ансамблі «Едельвейс» та «Едельвейсики», народний ансамбль сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» і громадська організація «Школа мистецтва танцю «Едельвейс».

cHozxD03mx857GK8wKS6Jk3Mq7ZZLloXc

Лариса Качановська

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному МЕГА подія – «DZIDZIO» + «КВАРТАЛ 95»

МІЛІЦІОНЕРИ ІЗ ЗОНИ АТО ПОВЕРНУЛИСЯ У ПОВНОМУ СКЛАДІ

 

У Рівному по Соборній знову обмежать рух транспорту

tomat_green-01

1 040 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + девять =