Про це в ефірі телеканалу РТБ заявив Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега. Зокрема, посадовець підкреслив, що на підставі звернень профспілкових організацій та трудових колективів очолювана ним служба готує звернення до керівництва держави з пропозиціями зняти мораторій на перевірки підприємств в частині охорони праці.

«За час, що діє мораторій, кількість нещасних випадків на підприємствах зросла в рази. Тож до нас надходять тисячі звернень від трудових колективів та профспілок з проханням відновити практику перевірок з охорони праці. Ми готуємо відповідне звернення до Кабінету міністрів та незабаром його подамо, – зазначив Роман Чернега.

Разом з цим голова Державної служби України з питань праці зауважив, що дане звернення буде направлене лише після закінчення формування структурних підрозділів в регіонах.

«Не потрібно боятися наших перевірок. Адже служба створюється якраз як не каральний, а скоріше допоміжний орган для підприємців. Перевіряючи підприємство ми будемо вказувати на недоліки в охороні праці та даватимемо можливість власникам усунути їх. Лише злісні порушники законодавства будуть каратися», – наголосив Роман Чернега.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

МІЛІЦІОНЕРИ ІЗ ЗОНИ АТО ПОВЕРНУЛИСЯ У ПОВНОМУ СКЛАДІ

26 громад Рівненщини об’єднуються згідно Перспективного плану

МІЛІЦІОНЕРИ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОВМИСНИКА, ЯКИЙ НАПАВ НА ГОЛОВУ ДЕМИДІВСЬКОЇ РДА

Рівненські правоохоронці розкрили вбивство костопільчанина

У Рівному по Соборній знову обмежать рух транспорту

Територію вздовж краєзнавчого музею та напроти нього повністю вимостили бруківкою

tomat_green-01

395 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 5 =