фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Прокуратурою Рівненської області розпочато досудове розслідування за фактом неналежного виконання медичним або іншим працівником своїх професійних обов’язків, що спричинило зараження особи вірусом імунодефіциту людини чи іншою невиліковною інфекційною хворобою (ознаки злочину, що передбачений ч. 1 ст. 131 КК України).
Підставою для внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення кримінального правопорушення стало звернення засудженого, який відбуває покарання в одній із установ Державної кримінально-виконавчої служби України в Рівненській області, на особистому прийомі у керівника регіональної прокуратури Богдана Подубинського.
На даний час проводиться досудове розслідування з метою з’ясування всіх фактичних обставин вчинення кримінального правопорушення.
Згідно із законом даний злочин карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
883 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + пятнадцять =