пагорб славиСлідчими міліції у 2014-2015 роках проводилося досудове розслідування кримінальних правопорушень, що передбачені ч. 3 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво), ст. 246 (незаконна порубка лісу) та ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.
За результатами розслідування дане кримінальне провадження було закрите через відсутність в діянні складу кримінального правопорушення.
Однак, з огляду на значний суспільний резонанс, який непокоїть громадськість у зв’язку із продовженням будівельних робіт на Пагорбі Слави у м. Рівному, за вказівкою заступника прокурора Рівненської області було витребувано матеріали кримінального провадження з Головного управління НП в Рівненській області.
Після проведеної перевірки встановлено, що рішення про закриття кримінального провадження прийнято передчасно у зв’язку із неповнотою проведення досудового розслідування.
У зв’язку з цим заступник прокурора Рівненської області скасував постанову про закриття даного кримінального провадження та доручив слідчим поліції забезпечити повне та неупереджене розслідування усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень, а прокурорам-керівникам досудового розслідування – ефективний нагляд у формі процесуального керівництва.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
406 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 8 =