СобольБлизько 30 людей, в тому числі представників громадських організацій, прийняв та вислухав сьогодні прокурор Рівненщини Олег Соболь.
Під час діалогу з прокурором люди висловили занепокоєння у зв’язку з тим, що підняті ними питання належним чином не вирішуються органами поліції, зокрема, під час проведення досудового розслідування у низці кримінальних проваджень, в т.ч. за фактами земельних махінацій, можливих протиправних дій службовців органів влади та місцевого самоврядування.
Олег Соболь вислухав активістів та прийняв від них письмові звернення, а також надав відповіді та роз’яснення щодо заданих питань.
Він запевнив, що прокуратура області не стоїть осторонь піднятих проблем. Більшість з них вже вивчалися прокуратурою та у ряді кримінальних проваджень активізовано досудове розслідування. За його результатами буде прийнято кінцеве рішення під процесуальним керівництвом прокуратури.
Громадяни подякували прокурору за проведену зустріч, вирішені оперативно звернення, які надсилалися раніше на адресу відомства, висловили сподівання на таке ж реагування і в подальшому з боку прокуратури та співпрацю з нею.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
525 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 4 =

НОВИНИ