У родину Наталії та Олександра Маленьких прийшла біда – чоловікові поставили страшний діагноз – В-великоклітинна лімфома шлунка (рак шлунку).
Лікарі дають надію втішними прогнозами, однак ціна життя є досить високою – 7-8 блоків хіміотерапії, вартість одного блоку лікування коливається у межах 35 000 грн.
Лише дороговартісне попереднє обстеження вартувало не одного місячного сукупного доходу цієї сім’ї, яка має скромні статки. Попереду – тривале лікування, яке потребує чималих витрат, тоді як власні матеріальні ресурси сім’ї майже вичерпано.
Страшно жити у країні, де перед обличчям страшної хвороби виявляєшся безпорадним, оскільки твоє життя вирішується у грошовому еквіваленті, несумісному з платоспроможністю чесно працюючої на благо держави родини.
Тому залишається сподіватися на допомогу родичів, друзів, знайомих та усіх небайдужих“, – пише у себе на сторінці у Фейсбуці родичка подружжя Лілія Момотюк.
Нині, 42-річний Олександр перебуває на лікуванні у відділенні домінальної хірургії (хірургічне відділення № 1) Рівненського обласного протипухлинного центру.
Олександр Маленький працює торговим представником, його дружина Наталія Маленька вихователем у дитячому садку. Родина не має можливості фінансово “осилити” лікування тому змушена звернутися за допомогою до небайдужих людей.
Номер банківської карти 4731 2191 1781 1475.
Картку відкрито у відділенні Приватбанку на ім’я дружини Олександра, Маленької Наталії Василівни (контакти (067) 977-83-31).

 

Теґи:
3 817 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 13 =