Наразі в Україні є проблема з недостатньою потужністю виробництва електроенергіїЦе відбулося, зокрема, через зупинку ТЕЦ на Сході України у зв’язку з військовими діями. Разом з тим, падіння потужностей може призвести до негативних наслідків. На цьому акцентував в.о. голови ОДА Юрій Приварський на брифінгу щодо відключення електроенергії в населених пунктах Рівненщини.

 «Ми всі живемо в одній державі – Україні, у нас – Єдина енергетична система України. І електроенергію Рівненщина отримує від Єдиної енергосистеми, – зазначив Юрій Приварський. – І те, що область знаходиться між двома АЕС, на забезпечення електрикою місцевого населення не впливає. Якщо ж потужність падає – то це стосується усіх. І рішення приймаються для усієї країни, ми повинні їх виконувати».

За словами Юрія Приварського, вимкнення електроенергії відбувається по двох графіках – аварійні відключення та обмеження потужностей. Дефіцит потужності електроенергії в Рівненській області в час пік становить 15 відсотків. Тож вимкнення світла для населення на Рівненщині – це необхідність.

 «Причиною вимкнення електропостачання є події на Сході. І обурюватись на те, що немає світла – не патріотично», – підсумував в.о. голови Рівненської ОДА.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

491 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + двадцять =