На базі Національного університету водного господарства і природокористування пройшов Форум «Органічна Україна 2016». 

Таким чином, Рівненщина стала комунікативним майданчиком для всіх причетних до розвитку органічного землеробства – представників сільськогосподарських компаній з України, Польщі, Білорусі, Словаччини та Німеччини.

Відкриваючи Форум, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко наголосив, що інтерес до органічних продуктів у світі з кожним роком все більше зростає. А продукція без «хімії» – конкурентоспроможна на світовому ринку. 

 «Відмова від ГМО, антибіотиків, мінеральних добрив та хімікатів відкриває для виробників експортні можливості. Вони зможуть вийти на зовнішні ринки, де попит перевищує пропозиції», – зазначив Ігор Тимошенко. 

В Рівненській області ставку на органічне землеробство вже зробили чотири підприємства – товариства «Рівнехолод», «Любисток», «Дедденс-Агро» та «Ріттер Біо Агро». 

Це тільки початок, переконаний Ігор Тимошенко. Адже, враховуючи значну кількість дрібних товаровиробників та невеликі площі сільськогосподарських угідь у їх користуванні, Рівненщина має хороші передумови для виробництва екологічної продукції.

Інтерес фермерів до органіки зростає. 

Під час Форуму обговорили міжнародний досвід органічного сільського господарства, розвиток землеробства в Україні та регіонах. Також йшлося про стабільний прибуток в органічному бізнесі та важливість регіональних ініціатив на формування органічного сектору.

У рамках заходу діяла виставка органічної продукції.

Захід проходив за підтримки ЄБРР, Громадської спілки «Органічна Україна» та Рівненської ОДА.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

583 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =