парфуми

фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Псевдобанкір виманив у жительки Вараша п’ять з половиною тисяч гривень Телефонний дзвінок пролунав у 42-річної жительки Вараша вчора, 30 червня, близько 18 години. Вже через кілька хвилин розмови з «банкіром» з картки жінки зникло п’ять тисяч п’ятсот гривень. Невідомий чоловічий голос повідомив, що начебто хтось намагався з її рахунку викрасти гроші, тому працівники банку її заблокували.
Аби відновити доступ до коштів, потрібно їх перерахувати на інший рахунок. Для такої комбінації необхідно повідомити лише декілька цифр, які надійшли повідомленням на мобільний телефон абонента, що жінка і зробила. Лише через декілька годин мешканка Варашу зрозуміла, що насправді її кошти зникли, а не були переведені. Тож із відповідною заявою потерпіла звернулася до Варшського відділу поліції.
Слідчі за фактом шахрайства розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські звертаються до усіх громадян обути обачними коли справа стосується грошей.
Запам’ятайте: працівники банківських установ не проводять будь-яких операцій з грошовими коштами у телефонному режимі. Аби не стати жертвою шахраїв, краще з’явитися безпосередньо у відділення банку.
Повідомляє відділ комунікації поліції в Рівненській області
463 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 5 =