Зокрема у заяві за підписом Голови Координаційної ради Об’єднання громадських організацій «Рада реформ Рівного» Сергія Пінчука, йдеться:      
 4 січня 2018 року на  порталі «ЧаРівне» в матеріалі «Чому Хомко не покарає Сахнюка за «авангардні» лавки біля музею?» опубліковано Ваш коментар щодо проекту Громадського бюджету «Громадський простір на вул. Драгоманова м. Рівне». Зокрема, у матеріалі наведено цитату:
«…Я не втручаюся в Громадський бюджет. Але там є очевидно пролобійовані активістами речі, щоб роздерибанити частину бюджету. І пан Токарський, як ініціатор, знає про це, але навмисне на це закриває очі, тому він співучасник. У той же час ми будемо підтримувати Громадський бюджет».
Нагадаємо, що згідно з Положенням про громадський бюджет у місті Рівне:
  • Авторами проектів є мешканці міста Рівне, вони ж обирають переможця.
  • Виконавчі органи Рівнеради (Ваші підлеглі), до повноважень яких відноситься реалізація проектів, (зокрема Управління ЖКГ) здійснюють їх аналіз за змістом та можливістю реалізації.
  • Виконавцями проектів-переможців визначаються – виконавчі органи Рівнеради (в даному випадку УЖКГ, Ваші підлеглі), які повинні здійснювати контроль за реалізацією проекту на будь-якому етапі. Вони вибирають фірми виконавців, і вони платять чи не платять кошти.
Прізвище начальника Управління ЖКГ не Токарський, а Сахнюк. Із зазначеної цитати випливає, що виконавці проекту, а це Ваші підлеглі з Управління ЖКГ, причетні та відповідальні за «дерибан» коштів платників податків? Якщо Ви маєте такі факти, то закликаємо Вас не перекладати відповідальність на громадських активістів, а:
  1. Звернутися до правоохоронних органів із заявою про злочин (адже дерибан бюджетних коштів – це злочин) ;
  2. На час розслідування звільнити від виконання службових обов’язків посадовців Управління житлово-комунального господарства, відповідальних за реалізацію згаданого проекту, у разі, якщо факти «дерибану» підтвердяться – звільнити їх.
Це Ваші обов’язки, виконуйте їх! Якщо ж у Вас немає інформації про «дерибан» коштів, тоді вимагаємо:
  1. Публічно вибачитися перед авторами проекту та Андрієм Токарським за безпідставні звинувачення.
  2. Припинити кампанію по дискредитації громадських активістів, а також Громадського бюджету, як прозорого інструменту участі громадян в управлінні містом.
Зі свого боку лишаємо за собою право звернутися в правоохоронні органи з проханням перевірити озвучені Вами факти, ніби-то дерибану коштів бюджету м.Рівне.
999 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 16 =