pm266image001Сьогодні, 22 жовтня, атестацію проходили поліцейські приданих сил, які зараз несуть службу на Сарненщині, а саме бійці одеського спецбатальйону «Шторм». Радник міністра МВС України Іван Варченко особисто приїхав до Сарн та зібрав бійців приданих сил для проходження атестації.
Частина бійців підрозділів поліції особливого призначення несе чергування в зонах видобутку бурштину на території Рівненської, Волинської та Житомирської областей. Комісією було прийнято рішення про атестацію їх за місцем бойового чергування.
Як пояснив радник міністра Іван Варченко, такий варіант атестації був прийнятий для того, щоб жоден боєць не пройшов повз увагу атестаційної комісії. А вона, у свою чергу, вишуковуватиме кращих з кращих.pm326image002
«Ми завершуємо переатестацію усіх добровольчих наших підрозділів поліції особливого призначення. Ми атестуємо їх як на місцях постійної дислокації, тобто на тих територіях, де вони перебувають у кожній області, так і в місцях, де вони на сьогоднішній день проходять службу, зокрема в бурштинових краях. Сьогодні в Рівненській області проходить переатестацію тридцять чоловіків загону батальйону «Шторм» Одеської області», — зазначає радник міністра Іван Варченко, який входить до складу атестаційної комісії.pm806image003
Крім радника міністра, ШТОРМівців атестували головний інспектор Департаменту поліції особливого призначення Дмитро Бутуринський та начальник сектору управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області Валерій Юлдашев.
Складати іспити правоохоронці прийшли у всеозброєнні, бо одразу по закінченні співбесіди — на пости. Першим, хто «відстрілявся» став Ігор Арнаут. Співбесіда з членами комісії, каже, пройшла добре. Ділиться, що хоче закінчити навчання і продовжувати служити в поліції. Майже усі бійці, які зараз проходять атестацію, несли службу у зоні АТО і це для членів комісії важливий фактор.pm820image004
«Вони мають, як мінімум, два з трьох «П»: порядність і патріотизм, а професіоналізм – це те, що здобувається з часом і, я думаю, що всі ці люди достатньо мотивовані, вони обов’язково стануть кращими в Україні», — каже радник міністра Іван Варченко. Він зауважує, що не оминула атестаційна комісія й ті підрозділи, які зараз перебувають у зоні антитерористичної операції на сході нашої країни.
Остаточні результати засідання атестаційної комісії стануть відомі вже протягом наступного тижня.
Як зауважив Іван Варченко, добровольчі підрозділи поліції особливого призначення він розглядає як кузню кадрів. Хлопцям і дівчатам, які служать в цих підрозділах, пропонуватимуть підсилити базові структури Національної поліції.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
945 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 2 =