Заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук відвідав учасників АТО, котрі перебувають на реабілітації у Клеванському госпіталі. Посадовець поспілкувався з бійцями, довідався про умови проходження лікування та реабілітації, а також поцікавився проблемами, які їх турбують.

«Бійці проходять реабілітацію у відділеннях фізіотерапії та лікувальної фізкультури, – зазначив головний лікар госпіталю Андрій Бурачик. – Вони відвідують басейн та процедури з електролікування, аромотерапії і масажу». Як розповіли самі пацієнти, вони усім задоволені. «Тут дуже добре, гарно, і головне – спокійно», – розповів один з бійців, котрий уже демобілізувався.

За словами лікарів-психологів, бійців турбують безсоння, збудливість та тривога. Як стверджує Андрій Бурачик, окрім допомоги фахівців, ці симптоми військовим допомагають подолати старші пацієнти – ветерани, афганці, котрі взяли над ними шефство та піклуються за них. «Аби учасники АТО швидше реабілітувалися, залежить і від оточуючих, адже вони потребують уваги та спілкування», – зазначив заступник голови ОДА Олександр Савчук.

Також воїнам вручили дорожні карти щодо надання державних гарантій учасникам АТО, їх сім’ям та сім’ям загиблих. В них, зокрема, вказано перелік законодавчих актів, що регулюють процес надання державних гарантій учасникам бойових дій, контактні дані органів та установ, які можуть допомогти у цих питаннях. Також, Олександр Савчук повідомив військовим, що їх родини відвідає соціальний працівник, аби дізнатися як їх можна підтримати і які проблеми вирішити.

Довідково: Нині на лікуванні та реабілітації у Клеванському госпіталі перебуває 18 бійців, зокрема, з Костопільського, Здолбунівського, Рокитнівського районів та міста Рівне. Загалом, з 1 листопада минулого року там пролікувалось майже дві соті учасників АТО з різних областей.

image image_2_ image_3_

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

542 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − десять =