парфуми

фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Негативні процеси пов’язані з проведення антитерористичної операції на Сході України, діяльність прихильників незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР», «ЛНР», нестабільність криміногенної обстановки, обумовлюють необхідність підвищення пильності громадян щодо виявлення вибухонебезпечних предметів.
Якщо виявлений предмет, на вашу думку, не повинен знаходитися в цьому місці, не залишайте цей факт без уваги.
Якщо ви виявили річ, в якої немає господаря, в громадському транспорті, опитайте людей, що перебувають поруч. Намагайтеся встановити, чия вона і хто її міг залишити. У випадку, якщо господар не встановлений, негайно повідомте про знахідку водієві, а при виявлені невідомого предмета в установі, негайно повідомте про знахідку адміністрацію або охорону.
В усіх перерахованих випадках:
-не чіпайте, не пересувайте, не розкривайте виявлений предмет;
-зафіксуйте час виявлення предмету;
-намагайтеся зробити усе можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки;
-обов’язково дочекайтеся прибуття оперативно-слідчої групи (пам’ятайте, що ви є дуже важливим свідком);
Пам’ятайте: зовнішній вигляд предмету може приховувати його справжнє призначення. Для камуфляжу вибухових пристроїв використовуються звичайнісінькі побутові предмети: сумки, пакети, коробки, іграшки тощо.
Не робіть самостійно жодних дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями – це може призвести до вибуху, численних жертв і руйнувань.
В усіх випадках про виявлення ознак ви¬бухового пристрою необхідно повідомляти за тел. – 102 або оператив¬ного чергового Управління СБ України у Рівненській області (тел. (0362) 62-43-43).
Теґи:
398 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + шістнадцять =