На 37-и сільських і міських вулицях ремонт дорожнього полотна вже завершили, на 40 об’єктах роботи ще тривають. Ремонт і реконструкція доріг відбувається по всій області.
Так, наближається до кінця запланований ремонт доріг Рівненського та Млинівського районів, розповідає начальник управління дорожнього господарства при департаменті будівництва та архітектури Рівненської ОДА Віталій Кардаш.
Рівненський район.
На фініші ремонт доріг у Городищі та Великому Олексині. А от вулицю Шевченка в селі Корнин та вулицю Чеську у Великій Омеляні вже завершили укладати.
«На цьому тижні дорожники ремонтують дорогу Мартинівка-Грушвиця, оновлюють вулиці в Ставках та Квасилові. На останній вже провели фрезерування, встановили бордюри, тепер готуються до асфальтування. Також будівельники працюють на ділянці Заріцьк-Шпаків, вже проклали 600 метрів. Після тендеру розпочнуть працювати над відновленням дороги для жителів села Біла Криниця по вулиці Травневій», – зазначає Віталій Кардаш.
Млинівський район.
Нове асфальтобетонне покриття вже є на вулицях сіл Новоселівка та Новини. Продовжують оновлювати вулицю Польову в селі Добрятин. Паралельно дорожники працюють на ділянках Ярославичі-Яловичі-Боремець, Млинів-Підлозці та Красне-Бокійма-Аршичин.
Як зазначає Віталій Кардаш, кожну дорогу департамент ретельно перевіряє на відповідність технологічних норм.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
309 переглядів

2 комментарі на “Ремонт і реконструкція доріг відбувається по всій Рівненщині

  • 23-Жов-2018 о 13:21

    Ніякого ремонту дороги в с.Добрятин (це відрізок дороги Добрятин-Остріїв) станом на 23.10.2018 не робиться,ніхто навіть не бачив дорожньої техніки.Ходили новини що після ремонту дороги в с.Муравиця біля смт.Млинів будуть ремонтувати в с. Добрятин. Але насправді поїхали ремонтувати до с. Ярославичі. Нам не щастить з цією дорогою ще з радянських часів,тоді її теж обіцяли асфальтувати,але нічого не зробили.

    Відповісти
  • 02-Гру-2018 о 22:12

    Нарешті під кінець листопада дорогу в с.Добряти до с.Остріїв відремонтували,правда частково (на виділені 800 000 грн),а завершать в 2019 роц (на решту 500 000 грн)і.Хоч і з затримкою.Ми вдячні дорожникам за роботу,чекаємо ,,квітки,, в наступному році.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × три =

НОВИНИ