У травні 2015 року репертуар Рівненського облмуздрамтеатру поповниться новою виставою.  На сцені  відбудеться прем’єра «Усі мої сини» за однойменною п’єсою Артура Міллера.

Історія однієї сім’ї, а саме такий жанр має вистава у Рівненському облмуздрамтеатрі,  на перший погляд абсолютно побутова, не обіцяюча глядачеві  жодних потрясінь. Та з кожною хвилиною перегляду сюжет набиратиме все більше обертів.

4de54883bf7a554ada8e53316d460b96

Сімейна драма, описана Міллером, заснована на реальних подіях часів Другої світової війни. Написана у 1947 році п’єса розповідає про успішного американського бізнесмена, батька двох синів. Обидва спадкоємці пішли на війну, повернувся один, інший зник безвісти.  Опісля війни лише мати все ще вірить у повернення зниклого, наречена ж готова вийти заміж за молодшого брата. Усе ускладнюється тим, що батько дівчини колишній компаньйон батька нареченого сидить у в’язниці  через постачання для армії бракованих комплектуючих до військових літаків. Останній факт призвів до загибелі двадцять одного льотчика. Та це ще не усі таємниці родини, описані драматургом.

02_syny

Вистава покликана на прикладі однієї сім’ї насамперед повернути глядача обличчям до жахливих наслідків війни, у який період історії та у якій би країні вона не велась. Повернувшись з поля бою навіть у мирний час, солдат ніколи не зможе жити по старому, зрештою, як і усі, хто відчув запах війни. Адже в усі часи вона несе обман, втрати, розруху для суспільства в цілому та для кожного зокрема, водночас це прекрасна можливість поживитись для «людей без серця». Головному герою вдалося розбагатіти, але якою ціною? Які це матиме наслідки?  Кажуть, брехнею світ пройдеш – назад не вернешся…

09_syny

Режисер-постановник – Олександр Олексюк
Художник-постановник  – Анна Пілюгіна
Музичне оформлення – заслужений артист України Зіновій Крет
Художник по світлу – Валерій Манчук
Звукорежисер – Богдан Сівак
Помічник режисера – Любов Харченко

Дійові особи та виконавці:
Джо Келлер – заслужений артист України Петро Ліснічук, Олександр Олексюк
Кет Келлер – заслужена артистка України Галина Цьомик
Кріс Келлер Олег Ягелюк
Анна Дівер Ніна Ніколаєва (Годунок)
Джордж ДіверІгор Ніколаєв
Джим Бейліс, лікар – заслужений артист України Андрій Куделя
Сью Бейліс Наталія Тертичка
Лідія Лабі Марина Кудрявцева

Підготувала керівник літературно-дрматичної частини театру Ірена Боровець

327 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × два =