Про це у себе на сторінці у Фейсбуці пише PitBull Рівне :
“Кричить людина про допомогу. Чоловік, як згодом виявилось- хазяїн агресивного пса, сидить на дереві і шукає порятунку. 102. Виклик. 107 екіпаж направляється. Здавалося б все просто- почувши сирени патрульних пес вгамувався і відійшов. Не на довго…
Як тільки чоловік зліз з дерева пес накинувся на нього і почав шматувати. Рятуючи бідолагу, себе і напарника патрульний патрульний вичерпав всі можливості не завдавати істотної шкоди для тварини, але… постріл, другий…. шматок розпеченого свинцю впився в груди вівчуру, але….
«Застосовано вогнепальну зброю для знешкодження агресивної тварини… екіпаж потребує допомоги!» розірвало буденний четверговий ефір на поліцейській радіохвилі….
Лічені хвилини тягнулись немов години…
«Хороший, заспокойся, живи. Заспокойся малий…» поки поліцейські дбали про безпеку свою та оточуючих ветеринар вже чекав в операційній. Патрульні на руках віднесли пораненого пса з скляним поглядом, в якому застигло питання: «чому?» в патрульний аутлендер. Сирена, проблискові… «Швидше б, живи, малий» пульсувало в голові патрульних. Довезли. Встигли.
На жаль, тварина померла на операційному столі.
До слова- у хазяїв пса не було ні нашийника, ні намордника, ні повідка…
Що спричинило таку агресивну поведінку тварини лишається тільки здогадуватись…
Пошматований чоловік в лікарні, на місці події працює слідчо- оперативна група, а пес-…
Вангую хвилю обурення від зоозахисників, але… Життя та здоров‘я людини є найвищою цінністю записаною в Конституції України. Всі зробили все можливе, але…”
675 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − десять =