Молодіжною столицею України, Рівне може стати, якщо переможе у конкурсі “Молодіжна столиця України-2018”, презентація конкурсу у Рівному  відбудеться у вівторок, 19 грудня. Захід розпочнеться о 14:00 у приміщенні “Простір” (НУВГП) за адресою вулиця Соборна 11.
Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
Координатор конкурсу у Рівному, Оксенюк Роман розповів про очікування від проекту:
  • Публічне обговорення участі в конкурсі повинне не лише закінчитися тим, що Рівне подасть заявку на участь в конкурсі, а й стати початком нової, більш якісної співпраці між молоддю міста та місцевою владою. Сподіваюся, що створена робоча група під час презентації, зможе не лише сформувати та подати якісну заявку на участь в конкурсі, а й буде робити усе, щоб всі заплановані заходи на покращення життя молоді були втілені впродовж наступного року.
Окрім презентації конкурсу на заході заплановане створення робочої групи, яка оформить заявку для участі в конкурсі від нашого міста.
На захід запрошений міський голова Рівного Володимир Хомко, начальник управління молоді та спорті Рівненської міської ради Сергій Шевчук, заступник міського голови з питань освіти культури та спорту – Галина Кульчинська.
На захід також запрошуються лідери молодіжних громадських організацій, представники формальних та неформальних громадських об’єднань, представники студентського та учнівського самоврядування .
Також публічне обговорення відвідає представник наглядової ради конкурсу “Молодіжна столиця України – 2018” Марина Хромих.
Довідка: Національний конкурс “Молодіжна столиця України – 2018”.Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.
429 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять − 2 =