З 19 лютого по 22 березня органний зал КЗ «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради стане центром органної культури. Тут відбудеться Міжнародний фестиваль «Органний собор 2015». Девіз фестивалю – «Від Харкова до Львова». Цього року слухачі познайомляться з широкою звуковою палітрою епох, стилів, жанрів, та напрямків органного мистецтва. Кожен з виконавців підготує твір одного з українських композиторів, що пишуть для органу.

Відкриття фестивалю відбудеться 19 лютого та триватиме п’ять днів:

19 лютого на відкритті фестивалю на гостей чекає виступ Станіслава Калініна (Орган, Харків).

1 березня виступатиме Валерія Балаховська. Органним мистецтвом вона захопилася ще у музичній школі, де юна піаністка відвідувала факультатив народного артиста України В.Кошуби. Національну музичну академію України ім. П.Чайковського вона закінчила з відзнакою за фахом фортепіано (клас професора І.Павлової) та органа (клас професора Г.Булибенко). З 1992 року Валерія Балаховська – солістка Національного будинку органної та камерної музики України.

 

5 березня на гостей чекатиме Надія Величко. Вона брала участь у майстер-класах та академіях відомих майстрів-педагогів: Ж. ван Ортмерсена, Ж.-Л. Зандера, Д. Лауквіка, Елізавета Білокурова, у 2010 році здійснила поїздку на Міжнародну органну академію у Хаарлем (Нідерланди), де стажувалась у провідних органістів Європи: Б.Вінсеміуса (Нідерланди), Л.Г’єльмі (Італія), В.Церера (Німеччина), Ж.Робена (Франція).
15 березня до уваги рівнян буде представлено дует: Єлизавета Білокурова та Георгій Курков (Вінниця).

 

22 Березня відбудеться закриття фестивалю, під час якого виступить солістка рівненської філармонії Катерина Огаркова.

Квитки продаються у касах органного залу.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

695 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =