Гладенька та ідеально чиста шкіра, тон обличчя, як з глянцевого журналу – нині це не просто жіноча примха, а скоріше вимога соціуму. На щастя, тепер жінкам не треба шукати “еліксир молодості” чи “молодильні яблука”. Сучасні методи омолодження та корекції рясніють привабливими пропозиціями за доступні кошти досягнути бажаної досконалості. Поміж інших, шаленою популярністю користуються “ін’єкції краси”. Форуми переповненні відгуками – тут вам і оди про ефективність або ж навпаки про нульовий ефект, тут і “страшні історії”… Чого тільки вартують світлини панянок, які зловживають процедурами та стають предметом зловтішних коментарів і насмішок. Про те, як не перейти межу, визначити доцільність застосування, протипоказання та особливості ін’єкцій краси “Новини по рівненськи” спілкувались із лікарем-косметологом, дерматовенерологом  МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» Анною Іванівною Захожою.
-Анно Іванівно, допоможіть розібратись, які бувають “ін’єкції краси” і чим вони відрізняються?
– Ін’єкції бувають трьох типів:
–  мезотерапія;
 – гіалуронова кислота ;
– ботоксотерапія.
Якщо говорити про мезотерапію, так звані коктейлі краси, то це процедура при якій з допомогою уколів вводяться ті речовини, яких бракує вашій шкірі – мікроелементіи, вітаміни, біологічно активниі речовини. 
Гіалуронова кислота потужний природний зволожувач, з допомогою якого можна досягнути різних ефектів, починаючи від ефекту наповнення (губи, вилиці) до загального омолодження та покращення стану шкіри.        Ботокостерапія ефективна при усунення глибоких мімічних зморшок.
– З якого віку можна застосовувати ці уколи?
– Віковий діапазон дуже широкий, тому, що залежить від показів та скарг пацієнта. Мезотерапію можна застосовувати  з 21 року, гіалуронова кислота та ботоксотерапія від 25-30 років. Але наголошу, все залежить від проблеми з якою прийшла людина. Бо наприклад, пігментація може бути і у 19.
– А чи бувають випадки коли ви відмовляєте пацієнток від певного виду уколів, бо вони є недоцільними?
– О, насправді кожній другій жінці, я пропоную зовсім інший варіант ніж вона собі “надумала”. Дівчата надто довіряють медіа інформації та соціальним мережам, і часто та картинка, яку вони побачили, не відповідає стану їхнього обличчя. Що пасує одному, не завжди буде пасувати іншому. Є таке поняття, як гармонізація обличчя. Тому, так часто доводиться переконувати, або навіть відмовляти від “бажаної краси”.
– А серед ваших пацієнтів лише жінки чи є й чоловіки?
– Чоловіки зазвичай приходять на лазерну епіляцію. Інколи цікавляться косметологічними процедурами. Є чоловік, який робив чистку обличчя та цікавився пілінгом. Але ін’єкції поки не робили. Думаю, це питання часу.
– Якщо говорити про доцільність застосування ін’єкцій, у яких випадках варто звертатись?
– Серед показів – набряки під очима, дрібні зморшки, мімічні складки, пігментація, сухість шкіри, підвищене жировиділення, вугрова хвороба та її наслідки (рубці), погіршення здорового вигляду обличчя, пониження тонусу та еластичності шкіри, наслідки стресу, безсоння.
Якщо говорити про пігментацію чи вугрі, я дуже часто направляю пацієнтів на додаткову діагностику, тому що інколи локального усунення проблеми не достатньо і варто паралельно проходити ще й курс лікування. Усе залежить від етіології та причини захворювання. Бувають випадки коли пігментацію, на жаль, не вивести нічим.
– Яку кількість процедур потрібно пройти аби досягнути бажаного ефекту та як довго триватиме ефект?
– Мезотерапія та інкєкції гіалуроновою кислотою проводяться курсами це один укол на тиждень, тривалістію 8-10 процедур. Процедура довготривала та має ефект накопичення. Якщо говорити про ботоксотерапію або контурну пластику процедура застосовується раз на 1 тире 6 місяців, все залежить від того, як організм розсмоктує ті речовини які вводяться. Ми вводимо лише натуральні компоненти і ні в якому разі не застосовуємо силікон, тому що він має властивість лишати сліди та капсули. Також велике значення має активність міміки обличчя, чим більш вона активна ти коротший ефект.
– Гарними хочуть бути усі, але чи можна усім робити ін’єкції, чи можливо є протипоказання?
– Так протипоказання є і серед них – порушення цілісного шкірного бар’єру, герпес, вагітність, лактація, якщо людина має кардіостимулятор, якщо є імпланти на губах або обличчі. Також коли у пацієнта гіперпігментація,  яка триває 7-8 років, я відразу кажу, що навряд чи процедури дадуть якийсь результат.
– Серед противників ін’єкцій краси ходять такі чутки, мовляв після того, як людина перестає робити уколи стан шкіри різко погіршується і ліпше вітаміни приймати всередину. Чи правда це?
– Це міф. Адже шкіра омолоджена вітамінами та активними речовинами починає краще працювати, а відповідно її вигляд кращий. Вітаміни які ми приймаємо всередину не дадуть того ефекту адже концентрація їх дуже маленька, окрім того нині спостерігається у людей погана всмоктуваність вітамінів, цьому сприяє ряд факторів – екологія, стреси, хронічні хвороби ЖКТ.
– Анно Іванівно, а чи потребує шкіра якогось особливого догляду після ін’єкцій?
– Любий догляд за шкірою, незалежно від процедур має включати в себе: вмивання, тонізацію та зволоження. Також треба зважати на тип шкіри. Насправді дуже рідно зустрічаються люди з нормальним типом шкіри, зазвичай це або суха, а ще частіше комбінована. Усі косметичні процедури мають бути основані на вашому типі. Ну і звісно після процедур, якщо того потребує ситуація, я надаю індивідуальні показання по догляду за шкірою.
– Якщо коротко, то як відбувається сама процедура омолоджуючих ін’єкцій?
– Перед проведенням процедури потрібно зняти макіяж, визначити точки вводу ін’єкцій та нанести знеболюючий засіб на ділянки, що будуть оброблятися. Сам препарат знаходиться в одноразоваму шприці, він використовується тільки раз і тільки одному пацієнту. Вводиться перпарат в кожну визначену точку. Зазвичай це займає 20-40 хв.
Отож, як підсумок, з допомогою  ін’єкцій в глибокі шари шкіри вводяться активні речовини  для глибокого живлення та відновлення.  Основою таких ін’єкцій є натуральні речовини рослинного чи тваринного походження, які є сильним зволожуючим засобом та сприяють відновленню клітин шкіри та нормальному функціонуванню.
Якщо ваша шкіра втратила пружність та ви помітили у себе перші ознаки старіння, можливо ви маєте пігментацію чи інші косметичні недоліки ваші проблеми успішно вирішить МЦ «Оксфорд Медікал Рівне». Індивідуальний підхід до кожного пацієнта забезпечать відмінний результат та якість.
Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50
Адреса: Рівне, вул. С.Петлюри, 19.
(на правах реклами)
4 498 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − шість =