6 грудня в головному корпусі НУВГП, 160 аудиторія на 1 день з 11:00 до 17:00 перетворилася на осередок тренінгів по психології. Три потужних тренери практично працювали з учасниками. Віктор Яремчук зосередився на основах нейро-лінгвістичного програмування і навчив визначати аудіалів, кінестетиків, дигіталів і візуалів.  Ярослав Примачук підняв тему жіночої і чоловічої реалізації, а також дав алгоритм пошуку власного таланту. З його слів:” Чоловіку спочатку треба подумати про забезпечення сім’ї, а жінка від початку наділена любов’ю. В кожного свої вібрації, тому реалізуватися вони мають по своєму”. Третім лектором стала Бочковська Аліна, яка провела казкотерапію. На сам кінець всі розслаблено малювали казкових героїв, писали історії про них і через це шукали власні глибинні проблеми.

GBubvGEnXbE
Як ділиться одна з учасників тренінгу Тетяна Мартинюк:” Я, як студентка-першокурсниця, яка вирішила пов’язати своє життя з психологією, більше дізналася про те, в чому хочу стати спеціалістом та розширила кругозір.”

rdh1b7VeZwE
Оленковська Олена зазначили, що аудиторія була відкритою до взаємодії, всі хотіли поділитися, взяти участь, тренерам задавали багато питань і сама організація заходу на високому рівні.
Самі організатори кажуть, що це лише перше заняття блоку Лідерство і Психологія, обіцяють не менш насичений наступний захід і запрошують наступної неділі.

sf-Kg3Rxc-I

Повідомляє прес-служба РММГО «ФРІ»

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному освятили пам’ятники Героям АТО та “Небесної сотні”

Пригоди у краях інків… або щоденник німецького туриста написаний спеціально для рівнян (частина 6)

Рівненська волонтерка Яна Зінкевич прийшла до свідомісті

Рівненських талановитих дітей запрошують до участі у Премії «Диво-дитина 2016»

Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій

Лісівники Рівненщини пропонують рівнянам новорічні ялинки та сосни

У РІВНОМУ ВІДБУВСЯ АУКЦІОНІ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Понад три мільярди єдиного соціального внеску сплатили страхувальники Рівненщини

La loba (проза)

tomat_green-01

520 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =