Для любителів небанальних знайомств, для тих хто немає часу влаштувати особисте життя та просто для бажаючих гарно та приємно провести час в арт-кав’ярні «Майстерня кави» (“Salvador Dali”), громадська організація «ФРІ» влаштувала вечір «Знайомства поглядом».

DSC00609

Юрим Світлана координатор проекту розповіла чому саме акцент під час знайомства зроблено на погляді: «Погляд, візуальний контакт – це основа довірливого, культурного спілкування.  Відомо, що поглядом можна позитивно або негативно вплинути на іншу людину. Більше того, психологи доводять, що 80% чуттєвих вражень людина одержує саме через органи зору. Саме тому ми вирішили аби учасники заходу розпочали знайомство із невербальної комунікації».

DSC00613

Бажаючих взяти участь у заході виявилося чимало, і до поки організатори в головній залі розміщували дівчат по своїх місцях, хлопці з нетерпінням чекали на початок знайомств.

Ковальчук Павло прийшов сюди за рекомендацією знайомих. «Хотів би сьогодні знайти нових друзів, а також познайомитись з дівчиною з якою можна було б поєднати свої інтереси. Ну і звичайно гарно провести час», – поділився своїми сподіваннями хлопець.

DSC00599

Коли нарешті всі учасники зайняли свої місця, хлопці та дівчата протягом однієї хвилини дивились один одному в очі, намагаючись дізнатися як найбільше один про одного, а також позитивно налаштуватися на подальше спілкування. Після цього організатори дали молодим людям ще дві хвилини для живого спілкування.  Щоб зробити процес знайомства більш невимушеним, на столиках лежали картки із запитаннями, якими при потребі можна було скористатися. Коли час скінчився співрозмовники помінялися місцями. Таким чином у результаті всі дівчата та хлопці між собою познайомилися.

DSC00614

Приємну та веселу атмосферу підтримували колективними іграми, живою музикою та солодкими подарунками від «Майстерні кави».

Для того, аби продовжити вечір та ближче познайомитись один з одним організатори запросили учасників долучилися до Нічної екскурсії по місту.

«Загалом маю дуже приємні враження від заходу. Дуже сподобались цікаві інтерактивні конкурси та екскурсія по місту. Несподіванкою стало побачити серед учасників давніх друзів з якими давно не бачилась», – поділилася своїми враженнями учасниця Ірина Черевко. DSC00615

 

«Аби хлопці та дівчата мали можливість продовжити знайомство з людиною, яка найбільше припала до душі, вони заповнили картки симпатій.  У випадку коли симпатії будуть співпадати ми будемо надавали їм контакти один одного», – підсумувала вечір Юрим Світлана.

DSC00604

DSC00606DSC00607DSC00618DSC00620

982 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × пять =

НОВИНИ