Рівненська митниця наголосила на неприпустимості втручання в кадрову політику державних органів з боку політичних організацій

 

Після того, як 4 липня 2014 представники МПП «Віджай» пікетували Рівненську митницю Міндоходів андімінстрація митниці вирішила довести до відома громадськості свою позицію.

«Рівненською митницею Міндоходів вживаються всі заходи щодо єдиного підходу в питаннях контролю митної вартості, країни походження та класифікації товарів, що імпортуються на митну територію України. Митна політика передбачає єдині принципи діяльності органів доходів і зборів, незалежно від місця проведення митних формальностей на території України!

На жаль, не всі суб’єкти підприємницької діяльності розуміють вимоги чинного законодавства щодо вищезазначених питань. Замість того, щоб використовувати наявні механізми врегулювання спірних питань, вони вдаються до непередбачених законодавством методів тиску на державні органи.

Рівненською митницею застосовуються всі, передбачені законодавством заходи, для проведення перевірки діяльності даного підприємства.

Наголошуємо на неприпустимості втручання в кадрову політику державних органів з боку політичних організацій.

Митницею і надалі будуть вживатися заходи з протидії корупції, дотримання законності при прийнятті рішень управлінського характеру, очищення від працівників, які вчинили порушення службової дисципліни. Митна служба підтримає пропозиції бізнесу, які будуть корисні та ефективні для детінізації зовнішньоекономічних операцій. Рівненська митниця Міндоходів».

555 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =

НОВИНИ