парфуми1

Найчисельніша громадська організація Рівненщини – обласна Асоціація сестер медичних, відзначила 10-річчя від дня утворення.
З цієї нагоди в обласному академічному музично-драматичному театрі пройшли урочистості.
Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко привітала організацію з ювілеєм та вручила кращим працівникам відзнаки від обласної влади.
«Дуже добре, що Асоціацію заснували, адже вона може бути рупором щодо захисту прав і рупором щодо того, як приймаються рішення в нашій державі. Нині галузь медицини реформується, тому ми розраховуємо і на вашу організацію, як на таку, яка буде надавати пропозиції до реформування. Нині медичні сестри відповідно до нових вимог мають навчатися й отримувати вищу освіту. І обласна влада працює в цьому напрямку, аби вже з наступного року у нас був медичний інститут, де можна буде одержати вищу освіту», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Як відзначила голова організації Людмила Романішинаановська, у витоків створення Асоціації кількість її членів сягала близько тисячі чоловік, нині – це понад 7 тисяч медичних сестер, тому Асоціація є найчисельнішою на Рівненщині.
Нагадаємо, на Рівненщині в закладах охорони здоров’я працює понад 12 тисяч чоловік медичного персоналу середньої ланки.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
578 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 14 =