23 вересня відбудеться презентація проекту «Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району». У рамках проекту буде створено етнопоселення, відкрито нові екологічні піші, вело та кінні маршрути, проведено літні табори для школярів. Проект спрямований на активізацію зусиль з розвитку сільського зеленого туризму на території ландшафтного парку.

Березнівська районна рада запрошує журналістів Рівненщини взяти участь в одноденному прес-турі. Представники ЗМІ побувають у Надслучанському регіональному ландшафтному парку, де буде реалізовуватись проект. Транспортом організатори забезпечують. Виїзд від Рівненської облради 23 вересня, о 9.00 год. Додатково потрібно повідомити про участь представників ЗМІ у прес-турі за номером телефону: 0678019260; контактна особа: Тарас Микитин.

Довідково. Проект «Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району», підтриманий Київським представництвом Європейської комісії в Україні. Ініціатор проекту – Березнівська районна рада. Партнерами проекту є громадська організація «Рівненський центр маркетингових досліджень» та Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування. 

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

tomat_green-01

Теґи:   
432 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × один =