Светри, тепле взуття, шапки, рукавиці, куртки, а також консервацію збирають держслужбовці. Ініціативу Рівненської ОДА підтримали працівники обласної та міської рад.

 «Ми оголосили про збір речей в кінці минулого тижня. І вже сьогодні працівники і обласної адміністрації, і обласної ради принесли багато речей та консервації. А тому, на цьому тижні ми вже відправимо першу частину вантажу військовослужбовцям з Рівненщини на Схід. Хочу відзначити допомогу у цьому і з боку Рівненської міської ради. Ми спільними зусиллями формуватимемо ці вантажі і надалі», – зазначив в.о. голови РОДА Юрій Приварський.

 «В такій ситуації, яка склалася в державі, в тому числі й на Сході ніхто не може бути байдужим чи стояти осторонь цих проблем. Тому міська влада разом з Рівненською обласною державною адміністрацією вирішили також в чергове допомогти хто чим може військовим. От зараз збираємо теплі речі. Це не перша і не остання така наша ініціатива. Скільки треба, стільки й будемо допомагати нашій рідній українській армії», – зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
432 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 11 =