У Рівненській ОДА відбулось засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.

Влада, роботодавці та профспілки прозвітували про свою роботу у рамках Територіальної тристоронньої угоди на 2015-2017 роки.

Про виконання соціальних зобов’язань обласної влади розповів заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.

Так, за словами Ігоря Тимошенка, на Рівненщині за І квартал вдалося втримати на стабільному рівні промислове виробництво. Більш того, деякі підприємства реалізовують успішні інвестиційні проекти. Як приклад – «Консюмерс-Скло-Зоря», «ОДЕК», ТОВ «Морган Феніче». А невдовзі буде відкритий ще один потужний інвестпроект «Українські лісопильні».

Підприємства сплачують податки у місцеві бюджети та забезпечують роботою жителів Рівненщини, вчасно виплачують їм заробітну плату. Зокрема, за цим показником Рівненщина знаходиться у десятці регіонів України.

Також на Рівненщині здійснюється заходи із охорони праці, у сфері забезпечення зайнятості населення. Водночас, аби пом’якшити соціальний вплив в умовах підвищення платежів на комунальні послуги 156 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії.

На думку підписантів Угоди, в області виконуються зобов’язання усіма сторонами. Така консолідація зусиль спрямована, в першу чергу, на зростання економіки та підвищення соціальних стандартів для людей.

Разом з тим, сторони соціального діалогу домовилися співпрацювати і надалі у напрямку недопущення збільшення заборгованості із заробітної плати, введення в роботу нових робочих місць.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
459 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =