Рівненщина співпрацюватиме  в галузі енергозбереження із Київським Інститутом технічної теплофізики Національної академії наук України
Від Рівненської ОДА угоду підписав Олексій Муляренко, а від  Інституту технічної теплофізики Національної академії наук України – її директор Юрій Снєжкін.
«Ми готові співпрацювати із керівництвом Рівненщини і будемо робити все для того, аби область була лідируючою у заміщенні газу та підвищенні енергоефективності», – зазначив під час підписання Угоди Юрій Снєжкін.
В свою чергу Олексій Муляренко наголосив, що область вже робить суттєві кроки в напрямку енергозбереження: «В області вже 3 роки діє Програма з енергоефективності. Завдяки їй бюджетні установи перейшли на альтернативні види опалення, що дало змогу скоротити споживання газу на 40 відсотків. Також на Рівненщині продовжує діяти Програма компенсації відсотків за «теплими» кредитами. У 2016 році на ці цілі спрямовано 3 мільйони гривень».
Разом з тим, Рівненська ОДА готова йти далі та впроваджувати більш інноваційні технології.
Так, Інститут технічної теплофізики НАН України – один з провідних установ в Україні. Заклад працює в сфері науково-технічних досліджень в промисловій та комунальній теплоенергетиці. Створені директором Інституту Юрієм Снєжкіним енергозберігаючі теплотехнології та обладнання, більшість яких не має аналогів у світі, впроваджені майже на 60 підприємствах України та за кордоном.
Відповідну Угоду було підписано в рамках Міжрегіонального Форуму з питань енергоефективності, що триватиме 23-24 вересня у Рівному.
Під час Форуму фахівці Інституту теплофізики НАН презентують понад 120 новітніх енергоефективних розробок для представників влади, ОСББ, ЖБК, ЖЕК, підприємств та організацій Рівненщини.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
466 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =

НОВИНИ