img_1464Відтак, організації допомагатимуть місцевим підприємцям знайти свою нішу на іноземних ринках.
Згідно з документом, сторони співпрацюватимуть задля покращення бізнес-клімату на Рівненщині та створення сприятливих умов для інвестицій.
Діяльність Міжнародної Торгової Палати презентували для керівників півсотні найбільших підприємств області, представників різних громадських організацій та асоціацій.
За словами Першого віце-президента Міжнародної торгової палати в Україні Володимира Михайлова, основні завдання організації спрямовані на дотримання стандартів ведення сучасного міжнародного бізнесу, захист інтересів вітчизняного виробника на ринках зарубіжних країн, збільшення іноземних інвестицій в Україну.
 «Рівненська область вже має налагоджені торгові відносини з багатьма країнами світу. З кожним роком місцеві товари стають все більш затребуваними за кордоном», – відзначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
З 2014 року експорт до Фінляндії та Словаччини збільшився у 2,3 рази, Чехії, Румунії, Угорщини та Німеччини – майже у півтора, Польщі та Іспанії – зріс на 10 відсотків.
За словами Ігоря Тимошенка, потенціал товаровиробників Рівненської області значно більший. Саме тому посадовець сподівається, що спільно з Міжнародною торговою палатою вдасться допомогти місцевим підприємцям знайти свою нішу на іноземних ринках.
Володимир Михайлов представив громадськості керівника представництва Міжнародної торгової палати у Рівненській області. Ним став Петро Стецюк, який раніше працював на посаді заступника директора ДП «Рівнестандартметрологія».
Довідково, Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) – це  впливова  всесвітня організація, створена для розробки сучасних правил та стандартів, які визначають  ведення транскордонного бізнесу. Вона представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітетів. Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
451 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 1 =