1406545229_3.jpegЗа результатами рейтингу інформаційної відкритості, який проводив Інститут розвитку регіональної преси, Рівненська ОДА ввійшла в трійку найбільш відкритих адміністрацій України. В цьому рейтингу наша область поступилася лише Полтавській та Дніпропетровській облдержадміністраціям.
Одним з пріоритетних напрямків своєї роботи голова Рівненської ОДА вважає відкритість влади. Ще під час свого представлення Віталій Чугунніков наголошував, що уся інформація про діяльність ОДА, починаючи від вакантних посад і закінчуючи тендерними процедурами, має бути доступна мешканцям області.
«Ми маємо повернути довіру українців до влади. А це неможливо зробити без відкритості та прозорості. І, в першу чергу, це стосується використання бюджетних коштів. Ця інформація має бути публічною, а їхнє використання прозорим та зрозумілим людям», – наголошує Віталій Чугунніков.
Одним з інструментів прозорості та публічності саме і є інформаційний сайт Рівненської ОДА. Саме його наповнення та доступність інформації на ньому і оцінювала столична експертна група.
В свою чергу прес-секретар голови Рівненської ОДА Сергій Мініч зазначає, що вже незабаром відбудеться оновлення інтернет-сторінки ОДА.
«Звичайно така оцінка експертів нам дуже приємна. Однак ми лише на початку шляху до відкритості та прозорості. Зараз наша команда інтенсивно працює над розробкою нового, більш сучасного інтернет-сайту для ОДА і, думаю, вже скоро ми зможемо його презентувати громадськості», – зазначив Сергій Мініч.
Варто відмітити, що таке оцінювання інтернет-порталів органів державної влади в Україні проводилося вперше. Експерти Інституту розвитку регіональної преси оцінювали відкритість веб-сайтів за 224 параметрами на повноту, актуальність та навігаційну доступність інформації. Взагалі оцінювання пройшло 49 сайтів органів влади України обласного рівня та міста Києва.
З рейтингом відкритості сайтів обласних державних адміністрацій можна ознайомитися тут

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА САРНЕНЩИНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ З’ЯСОВУВАЛИ СТОСУНКИ ЛОПАТОЮ

У РІВНОМУ МІЛІЦІОНЕРИ ВИЛУЧИЛИ У “МІНЯЙЛ” ВАЛЮТИ НА 250 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

У Рівному підстрелили 48-річного чоловіка

Прокуратура Рівного вимагає звільнити чиновника-корупціонера

Рівненські тайські боксери виявилися найсильнішими

На Рівненщині ремонтують дороги державного значення

Гощанщина в жалобі

Як наші МНС-ники розкрили плани сепаратистів

tomat_green-01

Теґи:   
494 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 9 =