1297698976_shlyapaГоловне управління Національної поліції в Рівненській області проводить відбір кандидатів з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, військовослужбовців Збройних сил, звільнених у запас, для вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України.

На денну форму навчання до ВНЗ МВС приймаються громадяни України на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років. Основними критеріями відбору до кандидатів є успішність, особиста дисциплінованість, соціальна зрілість, бажання служити в Національній поліції, фізична та психологічна підготовленість.

В першу чергу кандидатам необхідно звернутися у відділи, відділення Головного управління Національної поліції в Рівненській області за місцем проживання, де видадуть перелік документів, які потрібно зібрати, направлять на психологічне тестування на профпридатність. Однак, основною вимогою до служби та навчання є визначення військово-лікарською комісією стану здоров’я, для виконання належним чином своїх функціональних обов’язків під час навчання та під час служби. Зріст повинен бути не менше 160 см вага 55 кг. Працівниками кадрового забезпечення підрозділів ГУНП в Рівненській області готується особова справа і надсилається до вищого навчального закладу МВС України, де кандидат зараховується вступником до ВНЗ МВС.

Прийом до вищого навчального закладу МВС України здійснюється за конкурсом з урахуванням сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, визначення рівня фізичних здібностей та результатів професійного психологічного відбору.

Набір кандидатів на навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» в 2016 році проводять наступні навчальні заклади:

  • Національна академія внутрішніх справ
  • Харківський національний університет внутрішніх справ
  • Львівський державний університет внутрішніх справ
  • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
  • Одеський державний університет внутрішніх справ
  • Донецький юридичний інститут МВС
  • Національна академія Національної гвардії України

Після закінчення вищого навчального закладу за державним замовленням випускники отримують диплом встановленого зразка та їм присвоюється спеціальне звання. Молодим фахівцям після закінчення вищого навчального закладу гарантується працевлаштування з урахуванням набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації.

За детальною інформацією щодо вступу у ВНЗ МВС України та для отримання більш детальної інформації щодо правил та умов вступу, попереднього оформлення документів на кандидатів просимо звертатися у відділи, відділення Головного управління Національної поліції в Рівненській області за місцем проживання та за телефоном 679-353 в Головне управління Національної поліції в Рівненській області, для мешканців м. Рівного 679435.

Повідомляє УКЗ ГУНП в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

У Рівному пройде комедійна вечірка з Comedy Club UA

У Рівному нагородили переможців конкурсу «Здай батарейку — подбай про майбутнє»

Послуги з виготовлення паспортів у Рівному стають доступнішими

На Рівненщині адвокат несла 3 тисячі доларів хабара

ТРИДЦЯТЬ “ОПЕРІВ” РІВНЕНЩИНИ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

На Дубенщині відбудеться турнір, присвячений пам’яті земляків – Героїв АТО

У РІВНОМУ ШАХРАЙКА ПОВІДОМИЛА, ЩО “ТРАПИЛАСЬ БІДА” У ДИТСАДКУ.

БЕЗВІСТИ ЗНИКЛУ НЕПОВНОЛІТНЮ РОЗШУКАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКІ

1 534 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 5 =