На сторінках сайту Рівненської єпархії УПЦ переконують що чутки про те що джерело святої праведної Анни пересохло неправдиві:  

Не вперше Рівненській єпархії УПЦ доводиться реагувати на неправдиві чутки, що їх поширюють місцеві медіа на своїх інтернет-ресурсах. Нічого, крім обурення, не викликає непрофесійність, із якою деякі журналісти виконують свою роботу.
Практично, водночас, на одразу кількох інтернет-ресурсах з’явилась інформація про те, що на чудотворному джерелі святої праведної Анни, начебто, зникла вода. Більше того, автори статей, як під копірку, стверджують, що у переддень Водохреща, до басейну джерела почали звозити воду пожежними машинами. Примітно, що автори усіх статей зазначають, що джерело, начебто, пересохло ще восени, але чомусь інформація про це стривожила журналістську братію та безіменних «місцевих жителів» і «послушницю монастиря» лише напередодні свята Богоявлення.
Рівненська єпархія УПЦ звернулася до старшої сестри скиту, монахині Рахиль, із проханням прокоментувати інформацію, наведену у статтях, щодо скиту святої Анни.
Як повідомила сестра Рахиль, інформація щодо зникнення води у джерелі не відповідає дійсності. Так, справді, коли виникає потреба почистити дно басейну та замінити шар крейди, конструкція купелі дозволяє зробити це, спустивши воду із басейну і перекривши саме джерело. Після ремонтних робіт джерело знову відкривають і води наповнюють купіль. У період літньої посухи та в осінній період бездощів’я води у басейні справді було менше із природніх на те причин, але заявляти про її відсутність у джерелі, Божою милістю, не доводиться. Відвертою неправдою назвала монахиня і те, що до обителі, начебто, завозять воду за допомогою пожежної техніки.
При освяченні Хрещенської води священик молиться Богові: «Сам і нині, Владико, освяти воду цю Духом Твоїм Святим. І дай усім, що доторкаються до неї, і споживають, і помазуються нею — освячення, здоров’я, очищення і благословення». Відтак, запрошуємо вірян та, особливо, журналістів-скептиків, узяти участь у Богослужінні на честь свята Хрещення Господнього на скиту праведної Анни, і через краплі святої води отримати від Спасителя благословення усього нашого земного життя.
Розклад богослужінь із освяченням води на скиту праведної Анни:
18 січня о 17.00 – повечір’я і утреня, о 23.45 – Велике освячення води з Хресним ходом через Джерело, по завершенні – Божественна Літургія;
19 січня о 7.00 – Божественна Літургія, освячення води та Хресний хід через Джерело.

Пропонуємо вашій увазі фото Святого Джерела зроблені 18.01.2016 року.

43 71 91 131 215

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Воскресенському кафедральному соборі міста Рівного відбувся вечір колядок

Використання природних ресурсів Рівненщини принесло казні майже 126 мільйонів гривень

Юні лижники з Рівненщини привезли зі змагань перше місце

Рівненська філармонія запрошує на «Різдвяну псальму»

Навколо світу за 58 хвилин

Рівнян запрошують до спільної молитви та освячення води

На Рівненщині троє людей померли від грипу

На Рівненщині вперше обиратимуть старост

ЗА ГРАБІЖ І ХУЛІГАНСТВО ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ САРНЕНЧАН

У Рівному на одне місце патрульного поліцейського – п’ятеро претендентів

tomat_green-01

861 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − шість =