Рівненська область має величезний потенціал у насіннєвому бізнесі, який на сьогодні є надприбутковим. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, перебуваючи із робочим візитом на Рівненщині.

Зокрема, Міністр згадав про великий насіннєвий завод «РАЙС-Максимко», що знаходиться у Зорі Рівненського району. Він працює вже понад 20 років і спеціалізується на виробництві насіння кукурудзи. Зокрема, на підприємстві насіння доводять до технологічних кондицій – калібрують його, протруюють і готують до реалізації. Аналогічних заводів по Україні всього декілька.

«Сьогодні зранку ми отримали позитивний висновок Єврокомісії по аудиту насіння зернових на предмет відповідності нормам ЄС. Це дозволить у найближчій перспективі експортувати українське насіння, у тому числі рівненське, на європейські ринки. А це в свою чергу сприятиме створенню додаткових робочих місць та залученню інвестицій у цей бізнес», – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

486 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 13 =

НОВИНИ